KİRALIK KARAVAN 2023 / 2024 Yapımı 2+1 Kişilik, Kiralık Motokaravan

Fotoğraflar yükleniyor

4.500
İlan No 128
İlan Tarihi 11 Şubat 2024
Tipi Panelvan (Camper)
Marka Mercedes
Yıl 2006
Kilometre 358000
Yatak Kapasitesi 3
Durum İkinci El
Takas Hayır

İstanbul, bölgesinde bulunan Kiralık Motokaravan, araç 2006 model olup 2023 / 2024  yılında karavan yapılmıştır. Dizel yakıt kullanan ve Manuel vites özelliği bulunan karavanımız toplam 3 kişiliktir.  Ek olarak belirtmek isteriz ki, kiralık karavanımızın kiralama kaskosu bulunmaktadır. Karavanımız B tipi ehliyet ile kullanılabilmektedir.

Bu karavanımızda 150.00 Lt temiz su kapasitesi varken, 100.00 Lt gri su tankı bulunmaktadır. Karavanımızda bulunan bazı ek ekipmanlar ise, Buzdolabı, Duş, Dış tente, Gas Dedektörü, Güneş Enerjisi, Isıtma Sistemi, Jel Yaşam Aküsü, Mutfak, Sıcak Su, Tuvalet, TV ,Sineklik, Güneş perdesi , Mangal,Dış Duşu ,  Tüp,Webasto, İnverter sayılabilir. Bu karavanı kiraladığınızda,  Dış Tente, Geri Görüş Kamerası, Katlanır Masa, Katlanır Sandalye, Multimedya, gibi ek donanımlara da ücretsiz ulaşabileceksiniz.

İstanbul bölgesindeki bu eşsiz karavanı en uygun fiyatlarla kiralamak için, üye olmanız ve uygun dönem aralıklarını seçtikten sonra "hemen kirala" butonuna basarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Seyahat Evim İstanbul karavan kiralamanın en uygun yolu...

Yorumlar

Güvenlik İpuçları

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın